...
Filtry

6 produktów

Namiot Dachowy Far Away Equipment – Mont Blanc 160 zielony

6300,00 
Namiot Dachowy w miękkim pokryciu. Seria Mont Blanc to właściwy wybór dla tych, którzy cenią jakość wykonania oraz najnowocześniejsze rozwiązania.…

Namiot Dachowy Far Away Equipment – Mont Blanc 140 zielony

5400,00 
Namiot Dachowy w miękkim pokryciu. Seria Mont Blanc to właściwy wybór dla tych, jakość wykonania oraz najnowocześniejsze rozwiązania w namiotach dachowych.…

Namiot Dachowy Far Away Equipment – Everest 160 szary

5200,00 
Namiot Dachowy w miękkim pokryciu. Seria Everest to właściwy wybór dla tych, którzy preferują przestronność, jakość wykonania oraz praktyczne rozwiązania.…

Namiot Dachowy Far Away Equipment – Everest 140 szary

4700,00 
Namiot Dachowy w miękkim pokryciu. Seria Everest to właściwy wybór dla tych, którzy preferują przestronność, jakość wykonania oraz praktyczne rozwiązania.…

Namiot Dachowy Far Away Equipment – Everest 140 zielony

4700,00 
Namiot Dachowy w miękkim pokryciu. Seria Everest to właściwy wybór dla tych, którzy preferują przestronność, jakość wykonania oraz praktyczne rozwiązania.…

Namiot Dachowy Far Away Equipment – Everest 160 zielony

5200,00 
Samochodowy Namiot Dachowy w miękkim pokryciu. Seria Everest to właściwy wybór dla tych, którzy preferują przestronność, jakość wykonania oraz praktyczne rozwiązania.…

Namioty dachowe samochodowe – komfort i niezależność w podróży

Cenisz sobie mobilność i wygodę? Dzięki prostemu w montażu namiotowi dachowemu błyskawicznie przygotujesz komfortowe miejsce do wypoczynku, zarówno podczas weekendowego wypadu za miasto, jak i w czasie dalekiej wyprawy. Praktyczny i wytrzymały namiot na dach samochodu zapewni Ci niezależność oraz bezpieczeństwo nawet w trudnych warunkach. Odkryj naszą ofertę i wybierz model idealne dopasowany do swoich potrzeb.

Namiot dachowy do samochodu: niezależność w każdej sytuacji

Miłośnicy podróży coraz częściej korzystają z namiotu dachowego do samochodu. Takie rozwiązanie zapewnia mobilność, samowystarczalność i maksymalną swobodę. Możesz przenocować wszędzie, gdzie tylko masz ochotę, nie martwiąc się o miejsce w hotelu ani o infrastrukturę. Wystarczy, że zaparkujesz w spokojnej okolicy, żeby móc korzystać z niezmąconej niczym ciszy.

W naszym sklepie znajdziesz namiot samochodowy, dzięki któremu poczujesz się wolny i niezależny, nie rezygnując z wygody ani poczucia bezpieczeństwa. Oferujemy wysokiej jakości komfortowe modele Far Away Equipment, dzięki którym każda podróż stanie się niezapomniana.

Namioty dachowe samochodowe — łatwy i szybki montaż

Rozbijanie klasycznego namiotu zajmuje zwykle sporo czasu. Korzystając z dostępnych u nas namiotów dachowych samochodowych, nie musisz się o to martwić. Wszystkie modele z naszego asortymentu są łatwe w użytku, nawet dla niedoświadczonych podróżników. System montażu jest prosty i zrozumiały, a dzięki przemyślanej konstrukcji składanie oraz rozkładanie namiotu samochodowego zajmie nie więcej niż kilka minut.

W zestawie z namiotem Far Away Equipment znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, między innymi zestaw montażowy do auta, drabinę teleskopową oraz linki i śledzie. Producent nie zapomniał też o praktycznych dodatkach umilających odpoczynek na łonie natury, takich jak okno dachowe do obserwacji nieba, organizer na buty oraz oświetlenie LED.

Namiot dachowy: wygodny nocleg z dala od cywilizacji

Ponieważ namiot dachowy nie ma bezpośredniego kontaktu z ziemią, możesz spać spokojnie, nie odczuwając nierówności terenu ani wilgoci czy zimna bijącego od gruntu. Dostępne u nas namioty wyposażone są w wygodne materace wykonane z pianki, zabezpieczone od spodu przed wilgocią. Dzięki nim poczujesz się równie komfortowo jak we własnym łóżku.

W asortymencie mamy też praktyczne przedsionki i zadaszenia, które z łatwością dopasujesz do wybranego namiotu. Dzięki dodatkowej przestrzeni w namiocie dachowym z przedsionkiem możesz w komfortowych warunkach oddać się błogiemu relaksowi z rodziną, spożyć posiłek lub przechować sprzęt.

Namioty na dach auta — bezpieczne i wytrzymałe

Zależy Ci na tym, by czuć się bezpiecznie niezależnie od tego, gdzie jesteś? Wykonany z wytrzymałych, trwałych materiałów namiot dachowy na samochód Far Away Equipment zapewni Ci odpowiednią ochronę przed chłodem, silnym wiatrem, promieniowaniem UV i owadami. Dzięki wodoodpornemu poszyciu Rip-Stop nie musisz się niczym martwić nawet w czasie załamania pogody, a Twoje rzeczy pozostaną suche niezależnie od warunków zewnętrznych.

Wszystkie nasze modele wyposażone są w elastyczne moskitiery, a dodatkowo dzięki montażowi wysoko nad ziemią owady, pająki i dzikie zwierzęta będą miały utrudniony dostęp do śpiących osób i rzeczy znajdujących się wewnątrz. Namiot na dach samochodu sprawdzi się zarówno w dziczy, jak i na zatłoczonym kempingu lub festiwalu, zapewniając właścicielom prywatność.

Namioty na dach auta to wygodny sposób na komfortowy nocleg dla wszystkich miłośników spędzania wolnego czasu na łonie natury. Bez względu na to, czy jesteś osobą spontaniczną, czy lubisz mieć wszystko zaplanowane, wysokiej klasy namioty dostępne w naszym sklepie ułatwią Ci poznawanie nowych miejsc i rodzinne wypady w nieznane. Sprawdź naszą ofertę, aby wybrać namiot dachowy idealnie pasujący do Twojego samochodu. Przygoda czeka!

0
0
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.