...

Zabezpieczenie namiotu dachowego – uniwersalny zestaw antykradzieżowy 8mm 4+1

180,00 

Zabezpieczenie namiotu dachowego – uniwersalny zestaw antykradzieżowy M8

4293556372868

Description

Zabezpieczenie Namiotu Dachowego – Uniwersalny Zestaw Antykradzieżowy M8 4+1

Logo Far Away Equipment
namiot dachowy mocowanie

Namiot dachowy jest w większości modeli przykręcany do belek poprzecznych lub bagażnika dachowego przy pomocy śrub o rozmiarze M8. Dobrej klasy bagażniki bazowe są zwykle blokowane na klucz, który zabezpiecza belki przed łatwym demontażem.

Standardowy zestaw montażowy namiotu dachowego zawiera typowe nakrętki, które mogą być w łatwy i szybki sposób odkręcone przy pomocy powszechnie dostępnych narzędzi.

Dlatego też parkując pojazd w miejscu niestrzeżonym, bądź też planując wyprawę w rejony o podwyższonym ryzyku utraty mienia, warto zastanowić wyposażeniem jakim jest zabezpieczenie namiotu dachowego.

Uniwersalny zestaw zabezpieczający Far Away Equipment jest prostym rozwiązaniem, który znacznie utrudni, a czasami uniemożliwi demontaż naszego sprzętu.

Składa się z 4 specjalnie frezowanych nakrętek w rozmiarze M8 oraz adaptera za pomocą, którego możliwe jest ich przykręcenie oraz odkręcenie.

Zastosowanie zestawu w miejscu nawet jednego z mocowań znacząco zwiększy bezpieczeństwo naszego mienia. W razie konieczności można użyć większej ilości zestawów, zabezpieczając dodatkowo kolejne miejsca łączeń

Zabezpieczenie antykradzieżowe namiotu dachowego
Zabezpieczenie namiotu dachowego

Przeznaczenie zestawu antykradzieżowego jest uniwersalne – może on być stosowany na wszelkich przedmiotach, które zostały zamocowane śrubami z gwintem M8. Można w ten sposób zabezpieczyć np. markizę, box dachowy lub inne sprzęty.

Śruby w zestawie zabezpieczającym Far Away Equipment są w całości wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej i mogą być używane w każdych warunkach atmosferycznych. Adapter jest wykonany ze stali niklowanej.

Zarówno nakrętki jak i adapter zostały nacięte zaawansowanymi frezarkami CNC co gwarantuje wysoką precyzję wykonania.

maszyna CNC wycinanie w metalu
0
0
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.